+989129218622 artancompany22@gmail.com

واردکننده قیچی باغبانی بادی ایتالیایی، تایوانی و انواع فرانسوی در کشور فعالیت دارند و می توانند این نوع از قیچی های حرفه ای را به سراسر کشور ارسال کنند.
یکی از مهمترین ابزار آلات باغبانی و کشاورزی که کار برش را در هر زمانی می توان با کمک آن انجام داد، قیچی باغبانی است. اما در حالت حرفه ای در بازار انواع قیچی باغبانی بادی، پنوماتیک و شارژی هم وجود دارد که اگر چه همه کشاورزان سراغش نمی روند، ولی افرادی که کار حرفه ای باغداری می کنند می دانند استفاده از چنین ابزاری می تواند هزینه ای که گذاشته اند را به سرعت به آن ها بازگرداند.
اما انواع قیچی باغبانی بادی از کشور هایی مانند ایتالیا، اسپانیا و نیز تایوان در بازار هست که همین مولفه کشور سازنده تفاوت بارزی در قیمت قیچی باغبانی ایجاد می کند.

انواع قیچی باغبانی بادی

در مورد انواع قیچی باغبانی بادی باید بدانید که با توجه به کمپرسوری که دارند، که چند خروجی می باشد، میتوان از آن ها یاد کرد. در برخی مدل ها امکان اتصال اره باغبانی هم وجود دارد. انواع قیچی باغبانی بادی عموماً به دلیل سادگی در تعمیر و سرویس بیشتر برای باغدارانی که دارای هرس های سنگین و سبک در حجم بالا هستند پیشنهاد می شود. این قیچی برای زمین های کمتر از ۲ هکتار زیاد مورد استفاده نیست و در آن صورت باید قیچی باغبانی شارژی خرید کنید.

واردکننده قیچی باغبانی ایتالیایی

انواع برند های ابزار باغبانی در بازار وجود دارد که واردکننده خود را دارند. اما در انواع قیچی باغبانی ایتالیایی با وجودی که قیمت فروش بالا است، وارد کننده به دلیل امکان دادن خدمات پس از فروش ۱۰ ساله، کارایی با راندمان بالا به دلیل برش نرم و این امکان که همراه با برش جای آن را ضد عفونی می کند، تا آفات و بیماری ها به درخت منتقل نشود، توانسته نظر کاربران را به خود جلب کند. قیچی های باغبانی بادی قابلیت حمل دارند اما نمی توان آن ها را به پشت بست. در صورتی که انواع شارژی با وزن کمتری که دارند این قابلیت را دارا می باشند.

قیچی باغبانی بادی ایتالیایی

منبع: سایت باغبانی ها