+989129218622 artancompany22@gmail.com

چمن زن آلکو در انواع موتوری را می توان از جمله برند های معروف این دستگاه دانست، که دارای انواع مدل های کاربردی است. تنوع مدل و کیفیت سبب افزایش علاقه مندان به این دستگاه می شود.
بهترین کار برای این که بتوانید چمن های زیبا و شاداب داشته باشید، این است که به موقع به آن رسیدگی کنید. زدن و کوتاه کردن چمن ها در زمان مشخص از دلایل اصلی در سرسبزی زمین می باشد.
اما برند های زیادی در بازار برای ماشین چمن زن وجود دارد. آلکو یکی از معروف ترین برند ها است که گفته می شود آلمانی است. در ادامه انواع مدل چمن زن آلکو را معرفی خواهیم نمود.

انواع ماشین چمن زن آلکو

در این قسمت انواع ماشین چمن زن آلکو موتوری و دستی را معرفی می کنیم.

  • چمن زن برقی آلکو دارای قدرت 1400 وات می باشد. این مدل دارای شرایطی است که می توان بدون سبد هم از آن استفاده کرد. در این مدل قطعه مسدود کننده خروجی پشتی مالچ ها هم وجود دارد. جنس بدنه این مدل ها پلاستیکی است.
  • چمن زن برقی آلکو این مدل هم 1400 واتی است، ولی عرض برش 38 دارد. در این مدل قطر چرخ عقب 16 و قطر چرخ جلو 14 می باشد. همین امر سبب بهبود عملکرد دستگاه می شود.
  • چمن زن بنزینی که حجم موتور 140 سی سی داشته و حدود 51 سانت عرض برش آن است، خروجی مالچ این مدل از سمت راست باز می شود. از طرفی به کمک 7 دنده ارتفاع برش چمن از 3 تا 8 سانت تغییر می کند.
  • چمن زن آلکو دستی از جمله سبک ترین مدل های دستگاه چمن زن می باشد که کمتر از 10 کیلو وزن دارند. 5همچنین تیغه در هم تنیده از جنس فولاد برای برش دارد.

چمن زن آلکو بنزینی

کاربرد چمن زن دستی و موتوری

کاربرد چمن زن دستی و موتوری چیست؟ آیا همه مدل ها برای همه ماشین ها قابلیت استفاده است؟
همان طور که در بالا اشاره شد، چمن زن آلکو و البته اغلب چمن زن های موجود در بازار هم مدل دستی و موتوری دارند. اما باید بدانید که همه مدل ها را همه نباید استفاده کنند. در حقیقت اشکال اصلی عدم تطابق حجم کاری و مدل است.
و ممکن است هزینه های شما را هم افزایش دهد.

چمن زن برقی آلکو

  • کاربرد چمن زن دستی برای زمین های کوچک است. زمین هایی که حتی اگر هموار هم نباشد، می توان با کمک چمن زن دستی اصلاح نمود. ارزان بوده و عملکرد ساده ای دارد.
  • اما چمن زن موتوری برای زمین های بزرگ و متوسط استفاده می شود. یک چمن زن بنزینی برای زمین ناهموار و بزرگ بیشتر استفاده می شود. اما مدل ها برقی با صدای کمتر برای زمینی که صاف باشد، مناسب تر است.

چمن زن آلکو موتوری

روش خرید دستگاه چمن زن به صورت اینترنتی

یکی از روش های خرید دستگاه چمن زن به صورت اینترنتی است. تنوع مدل و مارک برای این ماشین ها در روش اینترنتی بیشتر است. ساده تر از روش حضوری می توان انتخاب کرد و مدل متناسب با نیاز را خرید.
خرید اینترنتی در زمان شما برای انتخاب هم مفید عمل می کند. اتلاف وقت کمتر، هزینه کمتر و قدرت انتخاب بیشتر، همه این ها روش اینترنتی خرید دستگاه چمن زن را بر روش حضوری برتری می دهد.

چمن زن دستی آلکو