+989129218622 artancompany22@gmail.com

چمن زن برقی آلمانی با خرید عمده در این مرکز با برند های مختلف عرضه می شوند. البته مارک های تحت لیسانس آلمان بیشتر از برند های اصل آلمانی چمن زن در بازارند.
در مورد مارک هایی در بازار برای ابزار و لوازم کشاورزی وجود دارد، موارد زیادی را می توان نام برد. اما شاید بیش از هر کشوری برند های آلمانی در اغلب ابزار های برقی چه باغبانی و چه سایر صنایع در بازار وجود دارند.
برای چمن زن هم مارک های مانند موارد زیر در دسته آلمانی ها قرار میگیرند.

  • آلکو
  • افکو
  • آینهل

اغلب این برند ها در چین مونتاژ شده اند، ولی در زمان تولید و برای رعایت استاندارد های بین المللی تحت نظارت کمپانی های آلمانی هستند.
علت این سیاست کاری برای کشورهای اروپایی کاهش هزینه ها و ارائه قیمت های ارزان تر با کیفیت نسبی مشابه با مارک های اصلی در کشور های آسیایی و حتی افریقایی است.

چمن زن آلمانی

بهترین انواع چمن زن برقی آلمانی

اما بهترین انواع چمن زن برقی آلمانی که بازار برای فروش عرضه می شوند کدامند؟ آیا برند های آلمانی تنها چمن زن برقی دارد؟
در پاسخ به سوال دوم باید بگوییم که طبیعی است که هر کمپانی معروف و با سابقه ای طیف وسیعی از مدل ها را برای تولیدات خود داشته باشد. پس برند های چمن زن آلمانی هم اغلب دارای انواع چمن زن دستی، چمن زن برقی و شارژی، چمن زن تراکتوری، چمن زن بنزینی هستند.

در بین بهترین مارک های چمن زن برقی آلمانی و البته سایر مدل های دستگاه چمن زن، برند های زیر می توان نام برد.

  • اشتیل
  • آلکو
  • افکو

بد نیست بدانید که چمن زن برقی برای زمین های کوچک تا متوسط و نهایتاً ۵۰۰ متر مربعی کارآمد می باشد. از مزیت های چمن زن برقی می توان به صدای کم در حین کار اشاره کرد که آن را برای محیط های خاص مثل بیمارستان ها هم مناسب می کند.

چمن زن آلمانی آلکو

قیمت چمن زن بنزینی و برقی

خب علاوه بر چمن زن برقی که در بازار موجود می باشد، مدل های بنزینی هم توزیع دارند. انواع چمن زن بنزینی موتوری مناسب برای زمین هایی است که بزرگ و متوسط هستند. شاید مشتریان اصلی این نوع دستگاه چمن زنی ورزشگاه ها و نیز مجتمع های تفریحی و شهرداری ها باشند.

همچنین موضوع بعدی در قیمت ماشین چمن زن است. انواع چمن زن برقی قیمت شان از ۴ میلیون تومان برای مصرف کننده در انواع چینی آغاز می شود و تا بییش از ۲۰ میلیون تومان می رسد.

مدل های چمن زن بنزینی هم قیمت شان از ۱۱ میلیون تومان است. برای نمونه ارزان ترین چمن زن بنزینی که اکنون در بازار می توان خرید برند گلف با موتور چینی لانسین است که از قضا کیفیت مناسبی هم دارد. در نتیجه می توانید بر خلاف کالاهای ارزان دیگر که کیفیت زیادی ندارند با خیال راحت این مدل را خریداری کنید.

شاید بهترین چمن زن بنزینی که در بازار وجود دارد، مارک آلمانی آلکو باشد. این مارک در مدل سیلور ۵۲۰ قیمتی بیش از ۳۵ میلیون تومان در سال ۱۴۰۲ پیدا کرده است که عدم واردات و دلار ۵۰ هزار تومانی دلیل اصلی در اعلام چنین قیمت هایی برای اجناس وارداتی و اورجینال است.