+989129218622 artancompany22@gmail.com

با توجه به این که استفاده از ادوات کشاورزی مناسب در تولید محصولات کشاورزی می تواند تاثیر زیادی داشته باشد، مشاهده می شود امروزه در کاخانه تولید این ابزار، انواع اره باغبانی ایرانی تولید شده و به بازار ارائه می گردد. کیفیت بالای این ابزار و همچنین قیمت مناسب آن موجب شده که امروزه خرید و فروش آن رونق پیدا کند به طوری که این اره ها نه تنها در بازار داخلی بلکه در خارج از کشور نیز پرفروش می باشد.

کارخانه تولید اره باغبانی ایرانی

راهنمای خرید اره باغبانی

راهنمای خرید اره باغبانی یکی از مهمترین مواردی که در توسعه و خودکفایی کشور ها نقش اساسی دارد، کشاورزی و باغبانی بوده با این حال طبیعتا استفاده از ابزار های نوین کشاورزی بسیار حائز اهمیت است.
در این بین یکی از مهمترین این ابزار، اره های باغبانی می باشد که در انواع مختلفی چون دستی، برقی و بنزینی موجود می باشند. با وجود متعدد بودن انواع این اره ها طبیعتا لازم است افراد در هنگام خرید آن به راهنمای خرید محصول دقت داشته باشند.

در این خصوص لازم است بدانید یک اره خوب باید دارای مقاومت بالا بوده و از نوع خاصی فولاد که ترکیبی از آهن و کربن است، ساخته شود. بهترین نوع این اره ها نیز دارای طول تیغه 200 تا 400 میلی متر باشد. مواد بکار رفته در ساخت تیغه این اره ها نیز باید بگونه ای باشد تا از زنگ زدن آن جلوگیری کند و دسته بهترین اره باغبانی، از جنس پلاستیک فرشده می باشد.
اره هایی که دارای دسته ارگونومیک هستند در دست لغزش نداشته و از این رو برش درختان با آن راحت تر است.

همچنین دقت داشته باشید از لحاظ مدل نیز این اره ها در دسته های مختلفی چون اره باغبانی خم، اره باغبانی مستقیم، اره باغبانی تاشو و اره باغبانی خم چندکاره می باشد.

قیمت خرید اره باغبانی ایرانی

قیمت خرید اره باغبانی ایرانی با توجه به این که اره های باغبانی ایرانی در دسته های مختلفی قرار می گیرند طبیعتا قیمت خرید و فروش آن نیز کاملا متفاوت می باشد. مثلا با وجود این که از قطعات ساده تری در تولید اره باغبانی دستی استفاده شده است قیمت کمتری نسبت به اره باغبانی برقی دارد.

علاوه بر این از دیگر موارد تاثیر گذار در قیمت خرید این محصول، برند تولید کننده آن می باشد زیرا شرکت های تولیدی جنس های متفاوتی را از این محصول روانه بازار می کنند که از لحاظ کیفیتی با یک دیگر تفاوت های عمده ای دارند.

همچنین دقت داشته باشید شرایط اقتصادی کشور نیز قیمت اره باغبانی تاثیر دارد که البته اگر شما به عنوان خریدار اقدام به سفارش مستقیم محصول کنید می توانید بهترین نوع آن را با قیمت مقرون به صرفه ای تهیه نمایید.