+989129218622 artancompany22@gmail.com

درباره‌ مجموعه ما

ادوات کشاورزی آرتان از سال ۹۶ کار خود در حوزه تأمین ابزار، ادوات و موتورآلات کشاورزی آغاز کرده است. این مجموعه توانسته تا کنون با تأمین اغلب برند های معتبر برای همکاران در سراسر کشور رضایت این عزیزان را برآورده کند.
همچنین در این مرکز تولید ابزاری چون اره باغبانی، سمپاش و قیچی باغبانی را هم انجام می دهیم تا بازرگانان و صادرکنندگان هم بتوانند از مزایای صادراتی این گونه ابزار استفاده نمایند.

درباره آرتان

اهداف طلایی و هدف ما

ارائه محصولات با تکنولوژی روز

اگرچه در کشور همچنان با تحریم های زیادی مواجه هستیم. اما می توانیم همچنان اغلب برندهای معتبر را وارد نماییم. برند های ایتالیایی، آلمانی، ژاپنی و اسپانیایی هنوز از کیفیت عالی و مشتری پسندی کافی برخوردار هستند. در نتیجه می توانید با خیال راحت آن ها را از مجموعه آرتان دریافت نمایید.

ارسال سریع

ارسال سریع و آسان به سراسر کشور

شاید داشتن چند انبار در نقاط استراتژیک کشور مثل، تهران، اصفهان و مشهد خبر خوشی برای خریداران عمده در سراسر کشور باشد. تا با حداقل هزینه کرایه حمل، اجناس مورد نیاز خود را دریافت کنند.

قیمت رقابتی

عرضه محصولات با قیمت رقابتی

شاید یکی از دغدغه های توزیع کنندگان این باشد که قیمت های رقابتی در بازار شهرشان داشته باشند. بدون آن که کیفیت محصول مد نظرشان را کاهش دهند. در ادوات کشاورزی آرتان این امکان فراهم است تا حداقل قیمت های بازار شهرتان را با حاشیه سود مناسب بتوانید دریافت کنید.

در هر زمان تماس بگـیرید پاسخگو هستیم

جهت ارتباط سریع و آسان، راه های ارتباطی علاوه بر تماس تلفنی در اختیار شما عزیزان قرار دارد همچنین می توانید با کلیک روی ایکن های رو به رو در اپلیکشن های مختلف به واحد فروش پیام دهید و حتی در روز های تعطیل محصول و کالای مورد نیاز را سفارش دهید.

09129218622
42624566(031)
artancompany22@gmail.com